TEKLİF AL

HAKKIMIZDA

Rem Çelik Yapı, 10 yıllık bilgi birikim ve tecrübesiyle çelik konstrüksiyon ev prefabrik çelik villa sektöründe, ülkemizin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.  Birlikte çalıştığı uzman kadrosu ve kalifiye elemanları ile hizmet kalitesini artırarak büyümesini sürdürmektedir.

Çelik Konstrüksiyon, Hafif Çelik, Prefabrik Çelik Villa, Ytong çelik Ev yapıların proje, üretim ve montaj hizmetlerini birlikte sunan Rem Çelik Yapı bütün faaliyetlerini profesyonel ekiplerin denetimi altında gerçekleştirmektedir. 
Rem Çelik Yapı  erkonomik, güvenli, kaliteli hizmet sunmak için dünyada gelişen üretim teknolojilerini takip ederek daha ileri düzeyde kaliteli hizmek sunmak arzusuyla hareket etmektedir.

Rem Çelik Yapı yüksek kalite ürünler elde edebilmek için uluslararası standartlara uygun malzemeler üreten tedarikçilerle çalışmaktadır. Rem Çelik Yapı üstlendiği projeleri kalite anlayışından ödün vermeden, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla zamanında ve eksiksiz yerine getirmektedir.

MİSYONUMUZ

Rem Çelik Yapı olarak misyonumuz; Yüksek kaliteli ürünler üretmek için yüksek teknoloji ve modern üretim yöntemlerine sahip olmak, uluslar arası piyasalara satış yapabilmek ve dünya standartlarına erişmek için çaba sarf etmek, firma ürünlerinin kullanımı ve yararlılığı konusunda geliştirme çalışmaları uygulayarak maliyeti daha düşük, kalitesi daha yüksek ürünleri üretmek, AR-GE yöntemlerini geliştirerek ürün çeşitliliğini arttırmak

VİZYONUMUZ

Rem Çelik Yapı olarak vizyonumuz; prefabrik çelik villa, çelik yapı ve hafif çelik villa sektöründe yüksek kaliteli üretim gücüyle bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.